Форум
Go Back   Список форумов > Консультації дозвільного центру
 

Reply 
#1
Old 14-10-2011, 09:12
 
Зарегистрирован: 05-10-2011
Всего сообщений: 3
Кто и как их выдает?
Reply With Quote

#2
Old 14-10-2011, 09:17
 
Зарегистрирован: 12-10-2011
Всего сообщений: 20
Згідно чинного законодавства, зокрема, ст. 19 Конституції України та Закону України " Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" контролюючі або дозвільні органи повиння користуватися лише чинною нормативною базою нашої держави.Таким чином, враховуючи той факт, що жодним ЗАКОНОМ УКРАЇНИ не передбачена необхідність отриамння суб’єктом гсопдарювання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.Тобто вимоги конролюючих органів стосвно наявності зазначеного дозволу можуть бути визнаними неправомірними, оскільки суперечать нормам законодавства України.Таким чином, на даний момент, заначений дозвіл можна не отримувати і , до того ж , не визначено орган, який може видавати зазначені дозволи.Державний адміністратор Є.М. Бескровний
Reply With Quote

#3
Old 21-07-2012, 19:26
 
Зарегистрирован: 12-10-2011
Всего сообщений: 20
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ТА ОЗНАЙОМТЕСЯ!!!КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА від 25 серпня 2010 р. № 725 (
{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 469 від 13.04.2011 № 613 від 11.07.2012}
Про затвердження переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства

 
Reply With Quote

Reply 

61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21