Форум
Go Back   Список форумов > Податкова інспекція (Інтернет-конференція)
 

Reply 
#1
Old 26-02-2018, 15:35
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 1017
26 лютого 2018 року з 14.00 до 15.00 відбудеться Інтернет - конференція за участю в.о.начальника Харківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області Радченко Олени Вікторівни на тему: “Особливості декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року» на веб-сайті Харківської районної державної адміністрації за електронною адресою: http://forum.khrda.gov.ua
Reply With Quote

#2
Old 26-02-2018, 15:36
 
Зарегистрирован: 21-07-2011
Всего сообщений: 86
У яких випадках ФО звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?
Reply With Quote

#3
Old 26-02-2018, 15:36
 
Зарегистрирован: 21-07-2011
Всего сообщений: 86
Який термін подання фізичною особою податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний рік згідно ПКУ?
Reply With Quote

#4
Old 26-02-2018, 15:38
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 1017
У яких випадках ФО звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?
Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках: а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які: є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року; перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації; перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року; перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року; б) в інших випадках, визначених розд. IV ПКУ. Відповідно до п. 179.2 ст. 179 ПКУ обов’язок платника податку щодо подання Декларації вважається виконаним і Декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи: від податкових агентів, які згідно з розд. IV ПКУ не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розд. IV ПКУ; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до розд. IV ПКУ; у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до IV ПКУ оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.  
Reply With Quote

#5
Old 26-02-2018, 15:38
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 1017
Який термін подання фізичною особою податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний рік згідно ПКУ?
Відповідно до пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених р.IV ПКУ. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп.166.1.2 п.166.1 ст.166 р.IV ПКУ).
Reply With Quote

#6
Old 26-02-2018, 15:39
 
Зарегистрирован: 26-05-2011
Всего сообщений: 93
За якою формою подається декларація про майновий стан і доходи з 01.01.2018?
Reply With Quote

#7
Old 26-02-2018, 15:39
 
Зарегистрирован: 26-05-2011
Всего сообщений: 93
Які документи, крім податкової декларації про майновий стан і доходи, має подати платник податку до контролюючого органу щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання?
Reply With Quote

#8
Old 26-02-2018, 15:40
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 1017
За якою формою подається декларація про майновий стан і доходи з 01.01.2018?
Наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2017 за № 821/30689 (далі – Наказ № 556), який набрав чинності з 31.12.2017, внесені зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 року за № 1298/27743 (далі – Наказ № 859). Тобто, фізичні особи, які подають податкову декларацію про майновий стан і доходи з 01 січня 2018 року, повинні використовувати форму декларації, затверджену Наказом № 859 у редакції Наказу № 556.
Reply With Quote

#9
Old 26-02-2018, 15:40
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 1017
Які документи, крім податкової декларації про майновий стан і доходи, має подати платник податку до контролюючого органу щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання?
Відповідно до ст.166 ПКУ платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено п. 166.3 ст. 166 ПКУ. Отже, фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених за навчання, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надає: відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; договір з навчальним закладом; довідку про отримані у звітному році доходи; документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення); тощо. Для прискорення проведення контролюючим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, і забезпечення правильності визначення зазначених сум доцільно надавати до контролюючого органу копії зазначених документів.
Reply With Quote

#10
Old 26-02-2018, 15:41
 
Зарегистрирован: 21-07-2011
Всего сообщений: 98
В який термін подається податкова декларація ФОП?
Reply With Quote

Reply 

61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21