Форум
Go Back   Список форумов > Податкова інспекція (Інтернет-конференція)
 

Reply 
#21
Old 30-06-2017, 15:49
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 898
Який порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки?
Відповідно до п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності. У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - фізичної особи до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 ст. 287 ПКУ).  
Reply With Quote

#22
Old 05-07-2017, 12:08
 
Зарегистрирован: 21-07-2011
Всего сообщений: 90

Коли зупиняється реєстрація податкової накладної в ЄРПН?

Reply With Quote

#23
Old 05-07-2017, 12:09
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 898

Коли зупиняється реєстрація податкової накладної в ЄРПН?

У зв’язку, з набранням чинності з 20 червня  наказу Мінфіну від 13.06.2017 року №567, яким затверджені Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, органи ДФС здійснюють оцінку ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування цим Критеріям. Зокрема, Моніторинг податкових накладних та розрахунків коригування провадиться контролюючими органами за наступними критеріями: 1)обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в ЄРПН, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання такого товару/послуг, зазначеного в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих із 01.01.2017 р. у ЄРПН, та обсягу придбання на митній території України й/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01.01.2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у ЄРПН, та митних деклараціях, і переважання в такому залишку товарів із кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більш ніж 75% загального такого залишку та відсутність товару/послуги, зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в ЄРПН, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється); 2) відсутність (анулювання, призупинення) ліцензій, виданих органами ліцензування, які засвідчують право суб’єкта господарювання на виробництво, експорт, імпорт, оптову й роздрібну торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними пп. 215.3.1 та 215.3.2 ПКУ, стосовно товарів, які зазначені платником податку в податковій накладній, поданій на реєстрацію в ЄРПН. Зазначимо, якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає вимогам першого пункту критеріїв й сума ПДВ, зазначена в податкових накладних, зареєстрованих платником ПДВ у ЄРПН у звітному (податковому) періоді з урахуванням податкової накладної/розрахунку коригування, поданої на реєстрацію в ЄРПН, які відповідають вимогам  пункту 1 Критеріїв, більша за середньомісячну суму сплачених за останні 12 місяців ЄСВ, податків та зборів (крім суми ПДВ, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється (п. 201.16 ПКУ). Якщо ж за результатами Моніторингу виявилося, що податкова накладна /розрахунок коригування відповідає одній із умов, зазначених у п. 2 критеріїв, — реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування  також зупиняється відповідно до вимог п. 201.16 ПКУ.  
Reply With Quote

Reply 

61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21