Форум
Go Back   Список форумов > Податкова інспекція (Інтернет-конференція)
 

Reply 
#31
Old 27-04-2017, 12:48
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 846
У мене є депозитний рахунок, на якому зберігаються кошти, за користування якими  банк нараховує відсотки. Чи потрібно, в такому випадку, подавати річну декларацію?
У Вашому випадку, банк при нарахуванні доходу у вигляді відсотків зобов’язаний самостійно нарахувати, утримати та перерахувати до бюджету суму податку на доходи фізичних осіб за ставкою 18  % та військового збору за ставкою 1,5 %. Вам, як платнику податків відповідно до п. 179.2 ст. 179  Податкового кодексу подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік не потрібно, оскільки банк є податковим агентом і вся процедура щодо утримання та перерахування податку покладена на нього відповідно до п. 168.1 ст.168 Податкового кодексу.
Reply With Quote

#32
Old 27-04-2017, 12:48
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 846

Нагадайте, який номер телефону сервісу «Пульс»?

Харківська ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України, на ліквідування перешкод, що заважають здійснювати підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».

Сервіс «Пульс» - це гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Сервіс дозволяє своєчасно реагувати на появу ситуацій, що викликають невдоволення підприємницького середовища і оперативно вирішувати питання, пов'язані з порушенням законних прав людини і проявів бюрократії в органах ДФС.

Гаряча» телефонна лінія працює за принципом call-back. Податківці не тільки приймають звернення, але й повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи. Інформація приймається цілодобово.

Reply With Quote

#33
Old 27-04-2017, 12:49
 
Зарегистрирован: 13-05-2011
Всего сообщений: 846
Яким чином оподатковується вартість спадщини (подарунку), отриманого ФО - резидентом від ФО - нерезидента?
Відповідно до п.п.174.2.3 п.174.2 ст.174 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) вартість будь-якого об’єкта спадщини (подарунку), що успадковуються спадкоємцем від спадкодавця – нерезидента оподатковується за ставкою, визначеною п.167.1 ст.167 ПКУ. Згідно з п.167.1 ст.167 ПКУ ставка податку становить 18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.5 ст. 167 ПКУ) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.
Reply With Quote

Reply 

61034, г. Харьков, Комсомольское шоссе, 52, телефон 777-21-21